تبلیغات
ازدواج به سبک ایرانی - روزی رسان خداست...

ازدواج به سبک ایرانی
 
ازدواج نصف دین است!
منزل، ماشین، جهیزیه کامل، پول برگزاری مراسم عروسی، پول خرید قبل عروسی، پول لباس، طلاو جواهرات و...!اینها بخش ناچیزی از مواردی است که برای ازدواج نیاز است. آیا فردی را نمی شناسید که بدون این نیازهای کاذب دنیوی خوشبخت باشد؟
عامل اصلی که امروزه جوانان به سراغ ازدواج نمی روند مسائل اقتصادی و مالی است. ما خداوند را پذیرفته ایم اما ایمان نداریم!. می دانیم وجود دارد ولی قبول نمی کنیم که روزی رسان است. همان خدایی که روزی پسر یا دختر را در خانه والدینشان می دهد آیا نمی تواند روزی آنها را بعد ازدواج هم تامین کند؟


این گفته منکر آن نیست که باید خود فرد تلاش کند تا به روزی اش دست یابد. فرد ممکن است تا 50 سالگی هم به مواردی که در بالا ذکر کردیم دست نیابد و همه ی آنان برای زندگی و ازدواج ضروری نیست.اگر تمام وسائل رفاهی و آسایش بصورت کامل برای شروع زندگی زناشویی فراهم باشد پس زن یا مرد برای چه چیز فعالیت کنند؟
ازدواج باعث می شود تلاش هر دو طرف زیادتر شود و فعالیتشان چند برابر گردد. حتما خود شما هم افرادی را سراغ دارید که بعد از ازدواج فعالتر شده اند و خستگی برای آنان بی معناست، این همان لطف پروردگار و آثار مودت و رحمتی است که خداوند به عنوان هدیه ی عروسی به نو عروسان و دامادان می بخشد.

اسمایلز می گوید:
اگر زن باتقوی و خوش خلق و کدبانویی در خانه محقر و فقیری باشد آن خانه را محل آسایش و فضیلت و خوشبختی می سازد
.


طبقه بندی: ازدواج آسان،  آسیب شناسی، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 10 اردیبهشت 1390 توسط مسعود خاكزادیه
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : مسعود
مسعود خاکزادیه